Сервіс 5+. Вік має значення

"Вік має значення" – це програма лояльності постгарантійного парку, завдяки якій автомобілі віком від 5 років можуть обслуговуватися з гарною вигодою в офіційному дилерському центрі Renault ТОВ «АДАМАНТ МОТОРС ЧЕРНIГIВ».

Хто отримує вигоду?

Кожен власник автомобіля Renault / Dacia (фізична та юридична особа) старше 5 років (починаючи з 2013 року випуску).

Що Ви отримуєте?

20% знижки на придбання оригінальних запасних частин Renault і роботи з їх встановлення (крім малярно-рихтувальних робіт і робіт зі встановлення ГБО).

Знижки за програмою не додаються і не підсумовуються до знижок за сервісними акціями, що проводяться в дилерському центрі ТОВ «АДАМАНТ МОТОРС ЧЕРНIГIВ».

Знижка не поширюється на запчастини MOTRIO, на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини і роботи з їх встановлення.

Знижка дійсна тільки за умови придбання та встановлення запасних частин в офіційному сервісному центрі Renault ТОВ «АДАМАНТ МОТОРС ЧЕРНIГIВ».

Компанія Renault залишає за собою право змінювати умови і терміни дії пропозиції.

Отримайте вигідну сервісну пропозицію на Ваш Renault та Dacia в офіційному сервісному центрі Renault ТОВ «АДАМАНТ МОТОРС ЧЕРНIГIВ» в місті Чернігів, вул. Ремзаводська, 4.